Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hayko Cepkin'e Yapılan Saldırı Hakkındaki Basın Açıklaması

• sheltox • 13 Ağustos 2009 00:00 • #638274
    peki canım.. seninn dediğin gibi olsun ama ..sanırım okuyan diğer kişiler görüyorlar kimin ne dediğini.. saygılar..
  • cthulhu • 13 Ağustos 2009 00:00 • #638275
    Seviyorum bu Karadeniz insanını:)
  • snakesolid • 13 Ağustos 2009 00:00 • #638276
    kendini adam sınıfına koyup elaleme isim bulmaya çalışmış..
    olmamışın gözü görmüş böbürlenip şımarmış.şarkılarına bakıyosun ne sözlerinde bi alaka var, nede ritimlerinde bir temel. mikrofona para diye bakan budala aptal aşşağılık. yazları albüm çıkarıp sonra ortalardan kaybolmayla olmayan bu iş, sağa sola salça olup reklam koparmaya çalışmayla hiç olmaz. bi gün tamamıyla ait olduğun yerin dibini boylayacaksın nasılsa
  • İntihar Süsü • 14 Ağustos 2009 00:00 • #638277
    anti lavuk güloğlanı grubu

http://www.facebook.com/search/?q=davut+g%C3%BClo%C4%9Flu&init=quick#/group.php?gid=41442226071&ref=search&sid=626841943.15776624..1

ayrıca burdaki yorumları f.book'taki bütün o karaktersiz için açılan gruplar ve hayran sayfalarına yollayalım arkadaşlar.
  • portugese • 19 Ağustos 2009 00:00 • #638278
    hayko cepkin'i sevmem ama illa böyle bir hakareti gerektirmez.gerçekten öyle bile olsa,böyle bir üslupla eleştri yapılmaz.
  • Erockhan • 19 Ağustos 2009 00:00 • #638279
    herkez sanata saygılı olsun davut ta haykoda haykoda zamanında yapmisti böyle kötü sözler bi gruba
  • niilteğmen • 25 Ağustos 2009 00:00 • #638280
    davut bilmemne gibiler 1 tane değilki.her yerde her cehennemde karşımıza çıkan tipler.ve sadece kendi yaptıklarını doğru bilip kendinde başkalrına laf atma hakkı bulanlar.
    ve düşünün bunlar sanatçı(zannedenler) olarak böylelerse bunların sokaktaki yurdum delikanlı hallerini..aynı şeyleri bizde yaşıyoruz ve yaptıklarının karşılığını veremiyoruz.bu yüzden hayko cepkin biraz daha şanslı.ve bence bu sadece hayko-davut sorunu değildir.
    bunlardan nasıl kurtulacağız ki..en iyisi ülkeyimi terk etsek?evet nasılsa bunlar bu zihniyetle,bu eksik saygılarıyla birbirlerini temizlerler.bizde uğraşmadan kurtulmuş oluruz bunlardan.
    davut gü.. bence türkiyedeki yoplum yapısının televizyona yansımış çok güzel bir hali.
    bizim ülkemizdeki eğitim böyle sokaktan ve delikanlılık denen şeyden başlıyor.ve dolayısıylada böyle başkalarına laf atma hakkını kendinde buluyorlar..matematik yerine en temel taş olan saygı verilmemeye devam ederse biz daha çook böyle,yok ülkeyi terk etme yok internetten yazı yazma v.s durumunda kalacağız.
    ve artık bu iğrenç duruma ve bu hadsiz yaratıklara gerekeni yapılmalı.
    yani biraz saygı...

KALİTE VE ADAMLIK VE ERKEKLİK VE DELİKANLILIK VE "SANAT" ÇIPLAK KIZLARIN,SALLANAN MEME VE POPOLARIININ ARASINDA (KISA SAÇLI VE KÜPESİZ!) 2 TANE ANLAMSIZ SÖZ VE 2 DANDİK MELODİYLE OLUYOR DEĞİL Mİ?
    BİZE BUNLARI GÖSTERDİĞİNE GÖRE ÖYLE OLMALI !..

sorarsakda bu şahsiyetsiz sahıs hem müslüman hemde erkektir.
    ve malesef davut mudur nedir çok çok daha yenik başlamış hayata.sende ikiside yok ne tip ne "akıl"..ben olsam önce oturur kendimi vururdum nasıl bu halde yaşıyorum,nasıl bu kadar zavallı ve kalitesizim diye..ve bana görede senin tipin tip değil. çıplak vücutların içinde olacağıma oturur kedi köpek keserim!!kime göre neye göre?

ironi...

-hayko cpkn sevmem-
  • sadecemüzik • 1 Eylül 2009 00:00 • #638281
    Güleyim mi üzüleyim mi bilemedim.

Bu kadar sığ ve dayanaksız bir eleştirinin Davut Güloğlu gibi sığ bir insandan gelmiş olmasına şaşırmadım. Lakin milletçe bile bile geldiğimiz noktaya üzülüyorum. Sanatçı sıfatlarından hiçbirini taşımamakla beraber insani bir sıfatı da olmayan bu ve bunun gibi insanları göğe çıkartıp kendilerini bir şey sanmalarına bu millet sebep olmuyor mu?

Hepsinden vahimi; herkesin izlediği 'televizyon' denen elektrikli ev aletinin ekranında beliren şahıslar, bir diğer deyişle hepimizin evinin içine televizyon aracılığıyla giren şahıslar hiç mi ölçülüp tartılmaz? Kültürel programların tozunun bile kalmadığı bu zamanda iyiyle kötüyü, kaliteliyle kalitesizi ayırt edemeyecek duruma geldi millet.

Ne diyeyim... Bu millet adamı vezir de eder rezil de. Kendi rezilliğinin farkında olmadan başkalarını böyle çocukça ifadelerle eleştirerek rezil edeceğini zanneden bir adama oturup laf mı anlatacaksınız... Önce bu millete laf anlatın!
  • cehaletdelisi • 2 Eylül 2009 00:00 • #638282
    onu gectik bir de davut guloglu denilen beyinsiz ucubeyi destekleyenler, soylediklerine katiliyorum diyenler var!! gel de cahile cehaletini anlat...
  • cehaletdelisi • 2 Eylül 2009 00:00 • #638283
    ah ah dellendim yahu siz de insan misiniz hokkali bir aciklama yapayim sinirimi bosaltayim diyorum ama o kustan bozma beyincikleriniz algilar mi yemin ediyorum turkiyede yasadigim icin utaniyorum artik bir degil 10 degil 100 degil ders cikarilacagina aliskanlik ediniliyor boyle hodukler de kendini adam saniyor.