Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

korsan mevzusu

• Serpent_King • 28 Temmuz 2005 18:44 • #561493
    Ben bekçiye kilitle bu forumu diye mesaj atmıştım sağolsun biraz sinirlendiğim mesajımı yok etmiş.Burda bunun tartışılmasına bile izin verilmemeli ya müzik birimi başlığı olan sitede "korsan alalım" , "korsan almaktan başka çaremiz yok" gibi laflar konuşuldu ayıptır , günahtır , suçtur... garajda da en kısa zamanda son çıkan mp3 , korsan albüm cd lerinin tanıtımlarını bekliyoruz kolay gelsin..
  • Serpent_King • 28 Temmuz 2005 19:10 • #561494
    Trajikomik olan sensin.Ben yaptıklarımdan pişmanım diyorum sen lafı anlayamadığın bu konuda özrün olduğun için bağışlanabilir bir insansın bu yüzden bağışlıyorum çünkü buraya yazdığım hiçbir lafı anlamadığın gibi her lafımı da kendi lehine söylenmiş bir laf olarak değerlendirerek yorum yaptın.Senden çok daha fazla müzikle ilgiliyim bundan çok da eminim.Otomotivle müzik sektörünü bu konuyla ilgili olarak örnek veremezsin çünkü biri sanayi ile alakalı , ülke ekonomisiyle müzikten çok daha bağlantılı olan bir durum.Sanatla da ilgisi yok.Örneklerini bundan sonraki forumlarda daha mantıklı vermeni dilerim.

Ukalalığına da sınır getirmeni rica ediyorum sen bana ders de öğretemezsin , öğren de gel gibi kahvehane laflarını da sergileyemezsin.Sana kibarca bu işin nasıl yapılacağın konusunda bir fikrin varsa ve korsanı ortadan kaldırıp milletin adam gibi müzik dinlemesi konusunda birşeyler yapmak istiyorsan git dedim imç nin başına geç , ya da fikrini belirt adamlara.Sen anca burda laf sokma yarışına gir , desteklediğin suçun ve günahın arkasında dur.Ve görüyorum ki gocunmaların hala devam ediyo eski laflara bu sefer laf sokmaya girişmişsin , tebrik ediyorum...
  • Single_FACTOR • 28 Temmuz 2005 21:39 • #561495
    yaşına bakarak Müzikle daha ilgili olmak gibi bir üstün olma ihtiyacını ve bunu anlatma hevesini taktirle karşılıyorum .
    anlayamadığın bölüme ise şu şekilde açıklık getirerek anlamanı sağlamaya çabalayayım, üzgünüm gene anlamazsan yapacak birşeyim yok.:

örnek: Bundan 10-15 sene önce 1 elma parasına satılan kaset ve albümler şimdi 10 elma parasına satılmaktadır.
    Cin Ali napsın?

a)100 elmalık asgari ücretinin 1/10 unu vererek 1 albüm almalı
    b)Orjinal albüm almayarak Vurguncuları ve bu işi lüks ihtiyac haline getirenleri protesto etmeli.
    c)En sevdiği sanatçıların orjinal albümlerini almalı, diğerlerini korsan almalı.
    d)O zamanki ülkenin sanayi, endistri durumuyla alakalıydı ben bana sunulanı alır yerime otururum demeli.
    e)Hepsi.

hiçbir suçu desteklemiyorum. Kazıklanmak hoşuma gitmiyor. bunu ifade etmek te benim en doğal hakkım.
    En azından "evimde sürüyle bandrolsüz cd mp3 üm var ama üzgünüm" gibi tutatsız görüşlerimle millete "ben üstünüm" demiyorum.

Bu günkü ev ödevimiz neymiş?
    Kimsenin ne olduğunu kim olduğunu bilmeden üstünlük taslamamak gerekmiş.
  • Single_FACTOR • 28 Temmuz 2005 21:46 • #561496
    Ben bekçiye kilitle bu forumu diye mesaj atmıştım sağolsun biraz sinirlendiğim mesajımı yok etmiş.Burda bunun tartışılmasına bile izin verilmemeli

Herşey hakaret etmeden tartışılabilir arkadaşım.
    Eğer sen sinirlenerek insanlara hayvan isimleri takar, kendi zeka düzeyine layik bazı akıl hastalıklarına ait isimlerle hitabedersen; bu sistemi kontrol eden kişilerinde o mesajları silmesine şaşırmaman gerekir.
  • Serpent_King • 28 Temmuz 2005 22:31 • #561497
    Birincisi yaşıma bakarak müzikle senden ilgili olmayacağımı hesaplayan bir zihnin olduğun için tebrik ediyorum bu istikrarını..Yaşın kemale ermiş olsa da sanırım beyin hücrelerinle hala yaşla alakalı bir takım takıntıları , yaşla sanatın mukayese edilebilir ve tutulabilir bir tarafı olabileceğini düşünebiliyorsun , taktir ettim beyin nöronlarını...sen bu azimle bu forumların kralı olursun zaten senin gibi insanlara ihtiyacı var bu forumun sanırım...

İkincisi sen hakereti sonuna kadar hakeden , hatta fazlasını uygulamasıyla hak eden bir insansın.Çünkü UKALASIN...UKALA adamları da hiç sevmiyorum malesef o yüzden sinirime dokunuyosun.Bu UKALA lığınla da müzikte ne kadar benden ileri olabileceğini düşünemiyorum çok saçmalıyosun çünkü ukalalıkta sınır tanımıyorsun.TANI bence yoksa olduğun yerde kalmışsın yazık olucak bu UKALA lığınla..

Üçüncü olarak elma masalından banane ben sana onları git imç ye anlat diyorum tabi anlattıktan sonra benim yaptığım gibi bi taraflarıyla gülerler mi bilmiyorum ihitmali büyük sanırım öyle olmasının.

Ha çok istiyosan ve merak ediyosan müzikle ne derece ilgilendiğimi msn e gelirsin gösteririm özrünü de dilersin burda lafı daha çok uzatmaya gerek yok zaten epey zorlanıyorum senin seviyene inerken.

Bundan sonra bence birşey yapma msn e gel derim merak etme rezilliğini yazmam buralara.
  • Single_FACTOR • 28 Temmuz 2005 22:59 • #561498
    Müzikle ilgili olarak kimseye üstünüm dediğimi hatırlamıyorum. böyle egomanyam yok,
    birçok kişi harhngi bir konuda bir başkasından üstün olabilir elbette lafla olmaz bu iş .)

Ukela değilimdir beni tanıyanlar çok iyi bilir.Sadece sana hakettiğin seviyeye bile inmeyerek(bu cümleye dikkat!) cevap yazıyorum sen bunu ukelalık olarak alıyorsan bana iltifat ediyorsun.

hatta dur özür de dileyeyim: Ulu "Serpent King" senin gibi bir yüce yeteneğe değil cevap vermek adını bile yazmak onurdur bizim için. sen oyle bir yeteneksin ki MSN de herkeze herşeyi kanıtlayabiliyorsun.

yeteneğini ıspatlamana gerek yok. ben yeteri kadar ikna oldum zaten; doğrusunu istersen konuşuyor olabilmen bile çok etkiledi beni...
  • Serpent_King • 28 Temmuz 2005 23:02 • #561499
    yaşına bakarak Müzikle daha ilgili olmak gibi bir üstün olma ihtiyacını ve bunu anlatma hevesini taktirle karşılıyorum .

yok ben sen gocunma diye yazmıştım yukardakileri de hala gocunma görüyorum...
  • Single_FACTOR • 28 Temmuz 2005 23:09 • #561500
    tabi.elbette...oraya bakmaya devam et.daha çok şey göreceksin.hahaha
  • Serpent_King • 28 Temmuz 2005 23:11 • #561501
    peki bela mısın ? hala konuşuosun ?
  • Single_FACTOR • 28 Temmuz 2005 23:13 • #561502
    senin için yeni bir kavram ama evt konuşuyorum.