Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajla ilgili istekler vesaire ler

• Affedilmeyen • 9 Şubat 2005 16:01 • #566895
    burada madem garaj ile ilgili istekler yazılıyor bende yazayım
    garajdan ne istiyorum :
    istediğimi yazabilmeyi istiyorum.sivri akıllıları istemiyorum burası müzik birimi diye zıplayan tiplerden bahsediyorum.
    onları bi gün uçurum kıyısında yakalarsam burası ayakda dikilme birimi değil deyip aşşağı itmek istiyorum. aşşağı düşerken istediği kadar dejenere bağırıp müzikle alakalı şeyler söylesin istiyorum.
    eline gitar alıpda tribal enfeksiyon yapan tipler var burda. o zaman bir kaportacı ustasıda alsın eline çekiçi istiklalde elinde çekiçle yürüyüp hava atsın. onunda mesleği o. o insanda gitar çalana küçümseyerek baksın sen ne anlarsın şundan bundan desin kendi mesleğinden söz etsin istiyorum.
    forumların kapanmasına sebeb olan üyeleri istemiyorum mesela. tartışmak yerine küfür etmek ..yazmak yerine çamur atmak.. anlamak yerine dik kafalılık yapan adamlar istemiyorum.
    geyik yapmayı mizahı gülmeyi hayatından soyutlamış ukala tipler garajda olmasın istiyorum.gitsinler bürokratlık yapsınlar istiyorum.
    hani varya işte ben şu okulu okudum ben bu aleti öttürüyorum sende kimsin benimle tartışıyorsun diyen tipler :))) senin yerine iki fıkra anlatmasını bilen cahil cüheydayı sana 40 kere tercih ediyorum.
    ve isyan bayrağımı çekmek istiyorum. ahanda çektimde dikecek yer istiyorum. bekçim bize bir tepe yapda bayrağımızı dikelim altında gölgesinde çay içelim.
    yöneticilik zor zenaat. ne isaya yaranırsınız ne de musaya. bekçide öyle bişe oldu işte.
    müzik / garaj / alışveriş forumlarına tek başına kafa tutan onlardan yıllar sonra açılmasına rağmen onların hepsinin toplamına eşit katılımı olan forumu geri istiyorum.
    isteyenin bir yüzü kara vermeyen semra hanıma içgüveysi olsun
  • oqz • 9 Şubat 2005 16:08 • #566896
    burada madem garaj ile ilgili istekler yazılıyor bende yazayım
    garajdan ne istiyorum :
    istediğimi yazabilmeyi istiyorum.sivri akıllıları istemiyorum burası müzik birimi diye zıplayan tiplerden bahsediyorum.
    onları bi gün uçurum kıyısında yakalarsam burası ayakda dikilme birimi değil deyip aşşağı itmek istiyorum. aşşağı düşerken istediği kadar dejenere bağırıp müzikle alakalı şeyler söylesin istiyorum.
    eline gitar alıpda tribal enfeksiyon yapan tipler var burda. o zaman bir kaportacı ustasıda alsın eline çekiçi istiklalde elinde çekiçle yürüyüp hava atsın. onunda mesleği o. o insanda gitar çalana küçümseyerek baksın sen ne anlarsın şundan bundan desin kendi mesleğinden söz etsin istiyorum.
    forumların kapanmasına sebeb olan üyeleri istemiyorum mesela. tartışmak yerine küfür etmek ..yazmak yerine çamur atmak.. anlamak yerine dik kafalılık yapan adamlar istemiyorum.
    geyik yapmayı mizahı gülmeyi hayatından soyutlamış ukala tipler garajda olmasın istiyorum.gitsinler bürokratlık yapsınlar istiyorum.
    hani varya işte ben şu okulu okudum ben bu aleti öttürüyorum sende kimsin benimle tartışıyorsun diyen tipler :))) senin yerine iki fıkra anlatmasını bilen cahil cüheydayı sana 40 kere tercih ediyorum.
    ve isyan bayrağımı çekmek istiyorum. ahanda çektimde dikecek yer istiyorum. bekçim bize bir tepe yapda bayrağımızı dikelim altında gölgesinde çay içelim.
    yöneticilik zor zenaat. ne isaya yaranırsınız ne de musaya. bekçide öyle bişe oldu işte.
    müzik / garaj / alışveriş forumlarına tek başına kafa tutan onlardan yıllar sonra açılmasına rağmen onların hepsinin toplamına eşit katılımı olan forumu geri istiyorum.
    isteyenin bir yüzü kara vermeyen semra hanıma içgüveysi olsun

teşekkürler..
  • cc_baran • 9 Şubat 2005 16:47 • #566902
    -kilitlenmeyen forumlar istiyorum.
    -anket kontrolü yapılsın istiyorum.
    -küfür edenler daha da gelmesin istiyorum.
    -beyin yıkama çalışması olmasın istiyorum.
    -nick e göre adam değerlendirilmesin istiyorum.
    -mahalle delikanlısı ağızları olmasın,kavga çıkmasın istiyorum.
    -yaptığım hataları düzeltmek istiyorum.
    -yapılacak hataları önlemek istiyorum.
  • GaRaJ Bekçisi • 9 Şubat 2005 17:36 • #566904
    Bu istediklerini ben de öyle içtenlikle istiyorum ki inanamazsın, zaten bu istekler doğrultusunda önce chat vardı, sonra da cırcır vırvır forumu. Ama işte o kadar zor ki, senin de belirttiğin gibi...

Bu arada o isyan bayrağını dikecek yer bulanlar var, farkında olunmadığını zannetmelerini istemiyorum. GRJ'da gezerken başlarına bir gün komik bir şeyler gelirse şaşırmasınlar :)

Bu arada oqz diye bir üye Cırcır Vırvır kolonisi kurmuş ilgilenenler bir deneyebilir aşağıda linkini gönderiyorum
    http://www.garaj.org/koloni1404.htm
  • Affedilmeyen • 9 Şubat 2005 17:53 • #566905
    isyan bayrağımız çakıldı demek :))
    sigaraları saklamayalım o zaman :))
  • TurkishMetal • 9 Şubat 2005 18:00 • #566906
    bu istek çok kasık olucak ama ben farklı bir arayüz istiyorum :) sanki sıkılganlık bastırmış gibi oluyor.birde daha öncede istemiştim dosya paylaşımı.ne durumdadır onu soracaktım yoksa yanlış yerdemiyim.
  • oqz • 9 Şubat 2005 18:29 • #566907
    CırCır VırVır Kolonisi..

..hadi gelin..
  • düşyılmaz • 9 Şubat 2005 19:42 • #566908
    -herkes çok konuşmasın

istiyorum.

ozaman biçok şey kendiliğinden hallolacak galiba.
    ''söyle olanlar burda olmasın'' derken bile bir ''şöyle'' lik oluyor..
    cırcırvırvır kolonisi gibi(oqz iyi bir iş getirmiş akla)
    kim nasıl olanları nerde istiyorsa kolonisinde sohbetini ediyor/eder...
    umumi yerlerde nizamı sağlayamıyorsak 2 kişi ,o kişilerden biri öyle ya da böyle olmaz,ona ya da buna dönüşmez(bu istekleri anlamak zor)
    biri gider, ya da ikisi bir araya gelmez..
    o kadar.

-bir diğeri hakkında konuşmalar,iğneli imalı entrikalı konuşmalar istetmiyorum,garaj kuralları denen yerde bunada ölçüsü dahilinde yer istiyorum..
  • Affedilmeyen • 9 Şubat 2005 20:16 • #566909
    iğneli imalı entrikalı konuşmalar ahahahahaaaa.. :))
    bekçi bak kim gelmiş..
    huzur bozan.
    cırcırın kapanma vesilesi kardeşimiz.
    sevgi kelebeğimiz.
    herkes çok konuşmasın istiyormuş..
    bende senin cep telefonu numaranı istiyorum bana bi mesaj atsana :))
  • reseyyar • 9 Şubat 2005 20:35 • #566911
    herkes çok şey demiş bende şunu söylüyorum...
    UFUK ABİNİN BAYRAGININ ALTINA HAYDİ BUYRUN
    bu isyan bayragının altına gelen ilk kişi olmak istiyorum...
    ve sayın bvekçi üyeleri tehditle hiç bir yere varamazsın buynunla üyeleri küstürür çekilip gitmelerine neden olabilirsin ancak....ve bu son zaqmanlarda yaptıgın çömzümler mesela forum kilitleme felan bunların hepsi bence çaresizligin verdigi bir saldırganlık başka hiç birşey degil...yaptıgın işler bence mantıgınla degil duygularınla hareket ettigini gösteriyor...mantıgına dön..ve yapacagın ilk iyi iş bu forumun konusunu kilitlememek ikinciside cırcırvırvırı açmak olsun...