Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajla ilgili istekler vesaire ler

• faery • 19 Şubat 2005 01:41 • #567052
    .bende bunu yapmak istiyorum...veklamlar...

KOLONİMİN REKLAMINI YAPMAK İSTİYORUM... resim-ressam kolonisi diyorum. buyurun diyorum. ilginizi çekerse...
  • Affedilmeyen • 19 Şubat 2005 02:25 • #567053
    cırcır vırvır mutlaka açılmalı!!!herkes imza versin!!!

Körlerle sağırlar birbirini ağırlar
    Ne günlere kaldık ey gazi hünkar
    Eşşek katip olmuş
    Katır mühürdar
  • düşyılmaz • 19 Şubat 2005 12:00 • #567057

abicim senin derdin nedir ya,
    aramızda bir dünya yaş var, ne uğraşıyorsun,
    ne çatıyosun,
    sorunlarınmı var,
    farzetki benim sorunlarım var,
    durduk yere ne atılıp kendini eğlendiren şeyler yazıyorsun.
    uzak dur ya.
    yaşının getirmiş olması gereken bir anlayışlılık,olguluk,sabır,bir düzey olmalı,
    bırak ben zaman harcıyorum burda da senin işin gücün yokmu çatıyosun,
    ortalığı geriyorsun!
  • düşyılmaz • 19 Şubat 2005 12:17 • #567058

senin kişisel sıkıntılar içinde oldugun aşikar.
    seviyeli Bişekilde tartışmayı dinlemeyi ve saygı göstermeyi bilmek lazım.

bir kişinin Sanal da olsa özel yaşamına müdahele etmeyi bir başarı olarak gösterip ve bunun yanında kahkahalar atarak anlamsızca birbirini destekleyen insanlar vardı mesela; Gruplaşmanın kalkması lasım.

Sözü bittiği yerde kenara çekilmeyip küfür etmemeyi bilmek lazım.
    Anlamsız imalarla insanlara hakaret etmeyi bırakmak lazım.

yoksa bunların iyi şeyler olmadıgını söylemezsin heralde.
  • Affedilmeyen • 19 Şubat 2005 13:34 • #567060

ben kimseye kafadan önyargı ile yaklaşmam.
    aksine kim ya da kimler bir insan için ne derse desin önce o adamı bir dinlerim
    ama senin sorunun ne söylendiği değil kimin söylediği.
    bunun yanında senin belli konularda söylediğin şeyler insanın damarına basmak değil o damarın üzerinde rap yapmak gibi bir şey. bu yaptıklarının yanında son derece ve haddinden fazla anlayışlı ve olgun davrandığım kanısındayım.
    benim arkadaslarım arasında cahilde vardır master görmüşüde
    şeriatcısıda vardır hristiyanıda ateistide.
    kimse kimsenin değerlerine tepki alacak kadar ağır eleştirilerde bulunmazsa bu insanlar arasında sorun çıkmıyor.
    sen dahil olmak üzere 4 isim varsınız. ve bu dört isimi kendilerinden başka destekleyen yok. çünkü aşırı uçlarda sivri laflar ediyorsunuz.
    tepki vermem ve tepki görmeniz gayet normaldir.
    ve bu dört isimle çıkan tartışmalar yüzünden cırcır kapandı. bunun bir benzerini sohbet odaları kapatıldığında da yaşamıştık.
    belli başlı 2 3 isimin çıkartdığı huzursuzluk.
    işte bu yüzden seni sevmiyorum. ve geriye kalan 3 arkadasınıda.
    sev sevme çokda tın derseniz benden gayrı geriye kalan garajın büyük bir çoğunluğuda sizden hoşlanmıyor.
    bence yapmanız gereken ya bu tartışmalara ve kavgalara her türlü sonuçları ile katlanmak pahasına devam etmeniz.
    ya da daha uyumlu ve ılımlı tavırlar sergileyerek insanların hoşgörü ve sempatisini kazanmanız.

yoksa yakında önce bu forum sonra garmes sonra diğer forumlar kapanacak ,ve en sonunda garajın bekçiden başka kimsenin iki satır yazı yazmadığı renksiz sessiz bir site olmasına yol açacaksınız.
  • gizem_cobain • 19 Şubat 2005 13:52 • #567061

üstada saygım sonsuz....haklı..
  • düşyılmaz • 19 Şubat 2005 13:54 • #567065

söylediğin şeyler, doğru,
    yani kimse kimseye sunu yapmaza su olmaz diye.
    amam sen bunları biliyorum söylüyorum d,yorsun,yinede,ben birşey söylediğimde arkasından iki lah iliştiryorsun,pek de hoş olmayan.
    garjda kimşn neyi sevdiği hiç umrumda değil,kaldıki garaj üyelerinin 4te biri bile bu forumlarda yer almıyor nerdeyse,hiç farketmez aslında,yarısı bile burda olsa,geriye kalan bir yarı daha var. senide sevmeyen cok var,benide buda farketmiyor.
    kaldıki kimse kimseyi desteklemiyor,destekliyorsaa şayet,burda söyllüyorum,kimse beni desteklemeye kalkmasın,bende kimseyi desteklemiyorum,öyle göründüğünü söylüyorsun ama,kimsenin bişeyi değilim,bir fiili tanıdıgım insan azdır,onalrda forumlarda zaman harcamıyorlar,
    bende senin beni sevmediğin kadar sevmiyorum seni.
    ama,sevgili arkadaşım,sen ve arkadaşların istemiyor diye susacak,senin itediğin(ılımlı)seyleri söyleyecek değilim.
    sivrilik sana göre sivriliktir,herkesin kendince cizgileri var değilmi,sana uymuyorsa,senin çizgine yetişmiyor ya da çizgini
    aşıyor diye sert davranman dogrumu?
    sen hala cırcırın sebebi oldugumu söylüyorsun,ama diyorumki enim oldugum kadar snede sebebisin bu işin.
    ben bişi söyledişm sen karşılık verdin,sen söyledin ben karşılık verdim,
    ama bir yerde senin ithamların ağırlaşmadımı?ben sivri konuştuysamda,sen aşagılamaya vardın,küfre yaklaştın.
    .
    sen cırcırın kapanmasını engelleyebilirdin pekala ozaman orda(kendimi patavatsızdan sayarak söylüyorum bunu).
    ama burda arkadan,düşmüş kral gibi her defasında cırcırıdan bahsetmen hiç hoş olmuyor,
    ..
    kimsenin hoşgörüsüne muhtaç değil kimse,sırf bu yüzden ne sen ılımlılaşırsın ne ben değilmi?
    ..
    senden istediğim,daha yumuşak başlı olman,beni öyle olmamakla sucluyorsun ama,ben uzun süredir hiç çomak sokmuyorum yılanın deliğine,
    sen de sokma olmazmı?
    cırcır kuralları saymaklada olmaz bu iş,cırcır biryerde bu forumların en kaba hatlı kuralları olan forumuydu.
    ben hiçbiryerde inanca salırma hevesiyle sarfetmedim sölerimi,
    inanç bir ince mevzu oldugundan ilk anladıgınız şeyle bana saldırmaya başladınız,kişinin inncınamı saldırmak,kişinin kendisine mi saldırmak daha kabuledilebilir?
    --
    soru işaretlei koyduguma bakma.cevap beklemiyorum,istemiyorum.
    --
    görüşmeyelim yeter.
  • Affedilmeyen • 19 Şubat 2005 14:05 • #567067

allaaşkına sev beni görüş benimle yanıyorum hasretinle..
    senden istediğim,daha yumuşak başlı olman,beni öyle olmamakla sucluyorsun ama,ben uzun süredir hiç çomak sokmuyorum yılanın deliğine,

bir bak bakalım yukarıda ilk kim yazmış
    neyse sana cevap vermedim say
    mektup yazdım hasana ha hasana ha sana
    fark etmez.
  • düşyılmaz • 19 Şubat 2005 14:08 • #567068

aslı mevzu şu galiba sorun yaratan.
    bana sorarsan kişinin inancına değil kendien saldırmaktır sorun.
    sana göreyse galiba inanca saldırmak.
    tekrar söylüyorum saldırmak değil benim niyetim inanca minanca..
    ----
    bu aklında olur umarım,aramızdada 15 yaş var o da akılnda olur umarım ,saygılar.
  • Affedilmeyen • 19 Şubat 2005 15:06 • #567069

yaş konusu ile tartışmanın ne alakası var ?
    o zaman ecevite hiç bir gazeteci soru sormasın