Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajla ilgili istekler vesaire ler

• chazy_chazzz • 9 Şubat 2005 22:06 • #566922
    -kilitlenmeyen forumlar istiyorum.
    -anket kontrolü yapılsın istiyorum.
    -küfür edenler daha da gelmesin istiyorum.
    -beyin yıkama çalışması olmasın istiyorum.
    -nick e göre adam değerlendirilmesin istiyorum.
    -mahalle delikanlısı ağızları olmasın,kavga çıkmasın istiyorum.
    -yaptığım hataları düzeltmek istiyorum.
    -yapılacak hataları önlemek istiyorum.

allah her siteye bir cc baran nasip etsin.ahada bende bunları istiyorum valla..
  • Nem • 9 Şubat 2005 22:24 • #566923
    cırcır nedir ki? daha geniş düşünmekte fayda var. hatta cırcırı boşver, garaj nedir ki? çok daha geniş düşünmek lazım bazen yukarda yazdığım konularda.. bunlar bir insanın "içeriği"nin yapı taşlarının belki de önemli bir kısmını oluşturuyor. geyik gibi görünen ne kadar da çok şey var hayatta, ki, bunlardan aslında önemli bir şeyler çıkarabiliriz.. hatta bir çok konuyla ilgili sorgulanması gereken şeyler çıkabilir günlük geyiklerden, sadece beynin çeneden bir adım önce olması gerek.. yine aynı şeylere geliyoruz ki hiç mi hiç lüzum yok tekrar etmeye, bayatlar, can sıkar sonra..
  • Affedilmeyen • 9 Şubat 2005 22:35 • #566924
    cırcır nedir ki? daha geniş düşünmekte fayda var. hatta cırcırı boşver, garaj nedir ki? çok daha geniş düşünmek lazım bazen yukarda yazdığım konularda.. bunlar bir insanın "içeriği"nin yapı taşlarının belki de önemli bir kısmını oluşturuyor.

ona bakarsan ben neyimki sen nesinki :))
    bu topik cırcıra dönüyor yavaş yavaş :))
  • Nem • 9 Şubat 2005 22:42 • #566925
    yok yok dönüşmez bişey olmaz :)
    dönüşürse de cırcır bekçisi gelip kapatır geçer gider
  • Affedilmeyen • 9 Şubat 2005 22:48 • #566926
    ehehee cırcır bekçisi :))
    nası bişey oluyor bunun ışıklısıda mı var böyle kanatlısından yaz aylarında uçuşan
    hem zaten cırcır isim olarak direkt bir bağırsak hastalığını çağrıştırdığından ne yazsak normaldir o forumda. sifonu çektiğimiz sürece sorun yok :)
  • thriller • 10 Şubat 2005 00:15 • #566927
    hani cırcır ile ilgili konuşmak yasaktı :))) nem hemen üyeliğinin iptalini talep ediyorum.çabuk kendi üyeliğini kendin iptal et :))))

• Ktulu • 10 Şubat 2005 02:16 • #566928
    İtiraz etmesen şaşardım zaten :)

• thriller • 10 Şubat 2005 02:31 • #566929
    :)))
  • ___SURGEON___ • 10 Şubat 2005 13:02 • #566931
    Ufuk abi isyan ediyosun demek iyi o zaman sana afiyet olsun AllAH(CC) seni affetsin
  • reseyyar • 10 Şubat 2005 13:34 • #566932
    Ufuk abi isyan ediyosun demek iyi o zaman sana afiyet olsun AllAH(CC) seni affetsin

ben bundan bişey anlamdım Allh (c.c.) isyan ettigi içinmi onu affedecekmiş...seçmu işlemiş...her isyan eden suçlumusdurki...ona bakarsanız..
    Mustafa Kemal Atatürk te bir isyankardı oda isyan etmişti ve işgalcileri kovarak Türkiyenin bagımsızlıgının kurtarılmasınaöncülük etti..bu hareketinden dolayı odamı suçlu şimdi????