Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajla ilgili istekler vesaire ler

• coke-man • 10 Şubat 2005 13:41 • #566934
    işte böyle onbin tane salak, bir araya toplanırsa herşeyin üstesinden gelebiliyorlarmış.neyse ben de şunu istiyorum:garaj da tamirci çıraklarına tahammül edemiyorum.bu çıraklara sertifika verilmesinden yanayım ya da davetiyeyle falan üye alın.başka insanların dinlediği müziğe saygı göstermeyen bir zihniyet zaten karşısındaki insana hiç saygı göstermez.bi de tanrıdan zavallı kullarına biraz akıl vermesini istiyorum ki böyle mevzular vukuu bulmasın.chat odasına olanları esefle kınamıştım ve bu kapanışı da esefle karşılıyorum
    saygılar
  • Affedilmeyen • 10 Şubat 2005 13:49 • #566935
    ha hı ne ??
  • gitarTELi • 10 Şubat 2005 13:50 • #566936
    ya kimse kusuruma bakmasın
    hep kendı kendıme şunu söylerdım
    ve bu söylediğimide garaj'a yazmak isterdim
    acaba üyeliğim donarmı diye düşünerek te yazmadım
    anladığımkadarıyla barut ateşe verilmiş
    ya kusura bakmayın bunu yazmassam
    bir yerim şişecek :))

yaa
    garajın a. kim .q ??

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • Affedilmeyen • 10 Şubat 2005 14:03 • #566937
    ahahahahhaa
    millet kendini kasmış yav...
    dökülen dökülene..
    ahali yazı yazmayı özlemiş :)))
    sayın bekçim okuyorsan monitöre üç kere vur :)
    duy sesimizide garajla ilgili isteklerimize çare bul.
    ya olmadı şu cırcırı bana satsana gel anlaşalım ver elini kaça veririsin cırcırı :))
  • thriller • 10 Şubat 2005 14:14 • #566938
    başka insanların dinlediği müziğe saygı göstermeyen bir zihniyet zaten karşısındaki insana hiç saygı göstermez

yetkim olsa bunların üyeliklerini saniyesinde iptal ederdim.
  • reseyyar • 10 Şubat 2005 14:31 • #566939
    he yaw yazın şöyle bi içinizi boşaltın bakalım...
  • Rebelfire • 10 Şubat 2005 17:12 • #566940
    ya bence o forum kapatılmamalıydı çünküsorun böyle çözülmezki..yani o forumu batıran kişiler hala sitedeler ve başka forumlarıda zamanla cırcır vırvır gibi batırcaklar yani bence cırcır vırvırın kapatılması boşa kürek çekmek gibi hiç bi işe yaramaz..bekçi kızma ya bu benim kişisel görüşüm sadece:))
  • adamGİBİolan • 10 Şubat 2005 17:18 • #566941
    bak bu konuda haklısın yaşça büyüğüm ama akıl yaşta değil baştadır
    bekçi gerçekten kızma ama doğru o forumun başna gelenler aynı nedenle diğerlerinin başına gelebilir demekki insanlarada problem aramızda böyle seviyesiz hareket edenler barınırsa bu her zaman olacaktır tabi her kez fikrini söylemekte özgürdür ama terbiye çerçevesinde
  • Yiaa • 10 Şubat 2005 17:49 • #566942
    ben bekçi gördüm ;)
  • Rebelfire • 10 Şubat 2005 18:58 • #566944
    :))))