Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajla ilgili istekler vesaire ler

• Affedilmeyen • 11 Şubat 2005 16:08 • #566967
    ben ana avrat küfür ???????
    yanlış hatırlıyor olmayasın
    eski cırcırın
    sevgili madam zoesi
    emektar manukyanı

ama doğrudur sen küfür etmezsin edilmesine vesile olursun. kulakların bu kadar çınlarken ellerin nasıl yazabiliyor bu da bir beceri bir yerde.
    bu arada ben senin annen değilim senin annen bir melekti yavrucuğum
  • düşyılmaz • 11 Şubat 2005 16:21 • #566969
    ben neysem neyim,saydıklarınnda coğu olmak mesele değil..
    ama sen herdefasında terbiyesiz yüzünle yazıyorsun..
  • Affedilmeyen • 11 Şubat 2005 16:30 • #566970
    anne ve güzellik kraliçesi demek hakaten çok terbiyeli bi yazım tarzı.
    bilmem dikkatini çektimi sen gelene kadar şu topikde huzur bozan yoktu. sen onca zaman durdun ve geldin benim adımı gördüğün bir topiğe yazdın. senin derdin atışmak tartışmak.
    ben bunların olacağını biliyordum.
    ama senin bilmediğin bir şey var :))))
    yakında güzelim çok yakında..
    sinemalarda :)))
  • Rebelfire • 11 Şubat 2005 17:44 • #566971
    bekçiye...

evettt kolonilerin kendine özel forumu olması çok güzel bir öneri eğer gerçekleştirilebilirse süper olur..
  • sandiago ramon • 11 Şubat 2005 18:14 • #566972
    cırcır vırvır mutlaka açılmalı!!!herkes imza versin!!!

evet affedilmeyen haklı bu konuda cırcır vırvır mutlaka açılmalı!tamam bir süreliğine kaldırılması makul görülebilir tabi bu garaj bekçisinin bilebileceği bir iş idi!ama artık sabrımız taşıyor!üyelerin %90 ı cırcır vırvırı geri istiyor!

dip not:biz neden haklı durumda haksız çıkabiliyoruz!nedeni basit daha çok konuşmalıyız!daha çok tartışmalıyız!
    bu arada cırcır vırvırın açılması için bir anket düzenlenemez mi!yahut referandum!

bu yazıya giden fon müziği:bonnie taylor-ı'm holding out hero
  • gitarTELi • 11 Şubat 2005 21:01 • #566976
    hay hay temeLLi kaLsın..
    :))

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • reseyyar • 11 Şubat 2005 21:31 • #566978

tekrar imzaya gerek yoktur..bir çok üye her yerde cırcır açılmalı demekte...herkesişn ytazısı imza yerindedir..bekçiye düşen cırcırı açmaktır...inat etme bekçim aç şu cırcırı..
  • oqz • 11 Şubat 2005 21:48 • #566979

arkadaşlar imzadan daha iyi bir fikrim var:
    garaj kapısının önünde eylem yapalım bekçi kalabalığı görünce açmak zornda kalır :))
  • cc_baran • 15 Şubat 2005 13:23 • #567004

işte cırcır vırvır odasının açılması için garaj kapıları önünde telef olan yorgun bir grup gencin dramı... uğur dündar la arena da :P
    ben de derim hoş beş muhabbet eyleyelim ama ve lakin bazı konuları nasıl tartışacağımızı,nasıl bir üslup takınacağımızı iyi belirlememiz ve bu konuda inandırıcı olmamız gerekir ki bu çok zor çünkü baksanıza burada bile bazı üyeler öncesinde yaptıkları için hala daha saldırıya maruz kalıyor.
  • grupmulanbu • 16 Şubat 2005 17:00 • #567020

Ya bence Müzik, Enstüruman, alış-veriş, garaj gibi forum başlıkları yetersiz. Daha çok forum başlığı olmalı derim.