Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

NEDEN YABANCI NICKNAME?

• michelle • 9 Haziran 2005 03:31 • #570121
    Buraya yeni uye oldum, ve birsey dikkatimi cok cekti. neden buradakilerin hepsi turk olup ta nerdeyse %99 unun nick name i yabanci, turkiye mizdeki sizce bu ozentilik nedir? neden turk nick' ler yerine gidip muhtemelen sadece ilgi cekmek uzerine veya bakin ben ing. biliyorum havasi basmak icin yabanci-hatta sadece ing. nickname ler buluyorsunuz. su ana kadar asla fransizca veya almanca gormedim de neden sadece ing? neden american gencligine ayak uydurmaya calisyrsunuz? neden bu ozentilik?
    bnm ismimle beni halt etmeyi dusunmeyin, = original dir;)
  • karete • 9 Haziran 2005 03:36 • #570122
    sen bizim ülkemizde american yazarsan onlarda öyle şeyler yapabilir :D dermişim dermişim.. şimdi gelip diceklerki normalde isim seçme özgürlüğümüz yok bırakında onu seçelim filan bunun yabancı oolmasıyla bi alakası yok kimin ilgisini çok çeken bişeyler varsa onu koyuyo mesela öcü ,aikslerose gibi :/ original değil orjinal olması gerek :)
  • michelle • 9 Haziran 2005 03:47 • #570123
    karete!

enteresan aslinda. ben buna katilmiyorum, ne tur bir insan sirf ozgurluk olsun diye gidip ozellikle seckin american gruplarinin( cogunlukla!) ismlerini koyarki? bunun altinda kesinlikle ozenticilik yatiyor, neden darkscream yerine karanlik ciglik degil? darkscream i cok ozel yapan nedir?

NOT; isim birini hedef alinarak yazilmamistir,sadece uydurmadir.
  • ibanetze • 9 Haziran 2005 09:17 • #570130
    ulem benim nik de ibanetze,rezillik valla millet müzisyene özenir,biz gidip,gitara özeniyoruz.evde ibanez sesi çıkarmaya çalışıyorum, rg-470'e kadar olan modellerde bi sorun yok ama,üst modeller zorluyo beni,özellikle jem beni aşar eheheyt coştum yine,sabahın köründe :P
  • düşyılmaz • 9 Haziran 2005 10:09 • #570131
    pek sevgili duyarlı michelle kardeşim,
    öncelikle selam eder gözlerinden öperim stop.
    diyeceğim odur ki stop,bahsini ettiğin husus sadece stop
    nikneym olarak tabir ettiğin takma adla da alakadar değildir stop.
    bakmanı istiicim stop,sen mesela bu içler acısı olayı tüm duyarlılığına bizlere anlatmaya çalışırken stop,
    hala ingilizce biçimler kullanıyorsun stop.
    ben de biraz ilaç kalmış olacaktı stop,sana gönderyim,sür keline stop,
    haçen başın saçlananda stop, gelir forumlarımzı yarlı yüreğin stop,orjinaj nikneymin stop,tüm dyarlılığın ile uyarırsın STOP.

küçük kardeşin yılmaz
  • Paşam • 9 Haziran 2005 11:36 • #570132
    bakın benim ismime ne kadar öz türkçe :)
    evvela herkese selam.
    buranın forumlarını okuyana kadar uzun zaman geçti sonunda yazmak nasip oldu.
    da yazdıkda ne oldu
  • xliseliman • 9 Haziran 2005 12:34 • #570133
    bilmem!! bilen varmı??
  • alwaysrock • 9 Haziran 2005 13:18 • #570134
    eğer adımı yazarsam bi sürü sap gelip yapışıoda o yüzden.....
    hoş böyle de yapış yapış olmakta ustalar ama...
  • TurkishMetal • 9 Haziran 2005 13:36 • #570135
    niye ki?
    böyle iyi
  • Paşam • 9 Haziran 2005 13:43 • #570136
    garaj da sonuçda türkçe bir isim değil hocam