Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda siyaset içeren koloni vs..

• Agrion • 8 Şubat 2008 19:42 • #590265
    düşüncelerini ifade edemeyen derdini anlatamayan adam asarım keserim havalarına girer tıpkı senin gibi.. yine de o hırslarına yenilip Nazım Hikmet'in adını ağzında kirletme bence kurduğun alakasız bağlantılarla. hadi şimdi gözümün yaşına bakma ve görelim bakalım neler yapabiliyorsun forumda mesaj silmekten başka.
  • beklicem321 • 8 Şubat 2008 19:55 • #590266
    Siyasete burada devam edersen(iz) görürsünüz..
  • 2_ • 8 Şubat 2008 19:56 • #590267
  • simulacrum • 8 Şubat 2008 23:01 • #590268
    Hey, beklicem321 seri saldırmış, "noktaların gücü adına" gibi bir durum var. Ama normal olanı budur zaten, "top benim oynatmam" muhabbetine mahalle maçlarından aşinayızdır, mevcut sistemin doğası daha o günlerde kodlanmış. Ve buradaki üniversiteli çoğunluk (ne olduğu hususunda bir türlü uzlaşılamayan) siyasetten uzak tutulurken küçük kardeşim sokakta top peşinde siyaset yapıyor: "Evet, top Ali'nin, yani üretim araçlarına o sahip, ben bu golü atarsam proletaryanın zaferi olacak!" Hahah, seviyorum sanırım hayatı.

"They got the guns but we got the numbers..." demiş Morrison. Güzel değil mi? Zavallı idealist rock kültürü işte, burada yaşatılanın ne olduğunu tartışmaya açsam mı bir başka başlık altında? İzin verilir mi gerçekten "müzik" konuşmaya?
  • beklicem321 • 9 Şubat 2008 00:07 • #590269
    Anlamıyorsun sanırım. Siyasete karşı değilim. Garajın forumunda konuşamazsınız diyorum. Kolonileri bilemem. Genel olarak garajda da konuşulmaması taraftarıyım zaten.
    Forumda konuşmanızı istemiyorum.
  • DrumBanger • 9 Şubat 2008 01:23 • #590270
    Şu foruma durmadan girip tıklamak bir içgüdü , zaman geçirme aracı oldu bende . Ancak tıkladığımda böyle beni biraz eğlendiren değilde uzun uzuuuuuuuuuuun yazılar görünce , laf oyunları görünce bayılıyorum . Abartmayın bu kadar eğlencesine bakın olayların bence . Beni eğlendirecek , insanları eğlendirecek şeyler yazın , yazalım .

Ha tıklıyosan senin sorunun kardeşim diyosanız haklısınız tabi o da benim tercihim .
  • Ktulu • 9 Şubat 2008 17:31 • #590271
    neyse siyaset denilince aklınıza sadece türbanı getirten sistem utansın ne diyim.

Benim eleştirdiğim de bunu yapanlar zaten kerdeş. Gayet açık yazdığımı sanıyodum.
  • Ktulu • 9 Şubat 2008 17:38 • #590272
    Forumda konuşmanızı istemiyorum.

Bu cümle yanlış olmuş bence. Kimse senin isteklerinle hareket edecek değil. Ha kurallarda böyle bişey yazıyo zaten evet, ama bu cümlede iyelik takısı kullanırsan insanlar dışından olmasa da içinden "haa..........**tir lan" derler (aradaki noktalar vurgulu).

Hala kişisel yaklaştığımı zannediyosun olaya ama gerçekten (gerçekten "gerçekten") her olaya (evet her olaya) kişisel yaklaşan sensin.

Sivri dilimi takma sen, ben yardımcı olmaya çalışıyorum. Bilen bilir. Onlara sor.
  • beklicem321 • 9 Şubat 2008 17:46 • #590273
    Yasak diyor kurallarda. Ondan anlamıyorsunuz.. Ancak böyle yazınca dikkat çekiyor. Bu da bir bakış açısı tabi :)
  • DrumBanger • 9 Şubat 2008 17:48 • #590274
    İnanılmaz kuralcısınız . Bayıyor adamı . Sitenin sahipleri bile takmazken hele sizin bu kadar kuralcı oluşunuzdan ben bıktım .