Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda siyaset içeren koloni vs..

• beklicem321 • 5 Şubat 2008 22:12 • #590191
    Siyaset olmayan yer bulunmaz

Evet yeni kurallar belirleyebilir ama Garaj'ın genel kurallarına ilave edilerek. Hiçbir koloni başlı başına Garaj'dan bağımsız değildir. Yazılar yazanı bağlar ama kurallar etiktir.
  • beklicem321 • 5 Şubat 2008 22:13 • #590192

Bilmiyoruz(m)....
  • korn_big_fan • 5 Şubat 2008 22:16 • #590193

linde_ arkadaşımıza katılıyorum.Herkes kolonilerde istediği gibi görüşlerini yansıtır ama siyaset foruma taşınırsa karşıt görüşler mutlaka olacaktır ve herkesin huzuru kaçacaktır.Bu yüzden kolonilerde siyaseti istediğimiz gibi tartışabiliriz ama tabi ki sınırı aşmadan:)
  • linde_ • 5 Şubat 2008 22:18 • #590194

Öyle bir kural yazıyla var ama uygulandığını ben pek göremediğimden koloniler bağımsız izlenimi oluştu bende. Herkesin önünde tartışılmayacağı için gayette etiktir. Zaten o politik görüşe sahip insanlar girecekse bir sorun çıkmaz. Ulu orta tartşılırsa etik olmaz bu doğru..
  • fee_ • 5 Şubat 2008 22:30 • #590195

katılıyorum. bence de koloniler "bağımsız" bi kimlikle varlığını sürdürüyor, kuralları her ne kadar "garajın kurallarına ek olarak" belirlense de hiçbir koloninin siyasi kaygı taşıdığı ya da bu sebepten bir tartışma yaşadığı için kapatıldığını görmedim. üstelik siyaset açık seçik konuşulmadıkça herhangi siyasetle alakasız görünen bir konunun içinde üstü kapalı ve hiçbir "kural"ı çiğnemeksizin de yapılabilecek esneklikte bir şeydir. bu yüzden tartışmak yersiz. saygılar.
  • DrumBanger • 5 Şubat 2008 22:38 • #590196

Herkesteki siyaset aşkından baş ağrısında ölcez . Gerek yok ; beyni yetenler , bilgisi olanlar siyaset yapsın . Alakası olmayan adamın oy attığı partiye laf atılıyor diye veya bir görüşü hakkında bir bilgi olmadan uzaktan benimsediği halde ona laf atılıyor diye kızıyorsa baş ağrısından bir şey değildir . Her fikri olan siyaset yapıyor zaten ondan bu haldeyiz . Belli IQ üzerindekiler yapsın siyaseti , ya da belli bilginin üzerindekiler .
  • Single_FACTOR • 5 Şubat 2008 22:40 • #590197

Kaçtane belli IQ ye sahip siyasetci var diye sorayım dedim fazla ileri gitmeden
  • linde_ • 5 Şubat 2008 22:44 • #590198

İyide abi kendi kolonilerinde yapacaklar zaten biz olmadığımız için baş ağrısı çekmeyeceğiz zengin parası fakirin züğürdün çenesini yormayacak.

IQ koloni sahibinin takdiri olacak..
  • DrumBanger • 5 Şubat 2008 22:44 • #590199

Sorunda orada zaten . Her fikri olan siyaset yaptığı için bu haldeyiz . Olması gereken belirli bir zeka ve belirli bir bilgi birikimi . Fikirlerle siyaset yapmak taşıma su ile değirmen yürütmeye benzer .
  • linde_ • 5 Şubat 2008 22:46 • #590200

Bence siyaset yapamadığımızdan bu haldeyiz. Herşeye bir kalıp buluyoruz. Millet özgürce istediğini konuşamıyor tartışamıyor bu açıdanda bakmak lazım..