Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda siyaset içeren koloni vs..

• Ktulu • 10 Şubat 2008 01:21 • #590285
    Quake değil olm quad damage onun adı :P
  • kare-te • 11 Şubat 2008 19:04 • #590298
    http://hk.youtube.com/watch?v=ps5lTtdUH7U

emperyalizm işte böyle bişey Tuncay
  • FuL_TeLiKe • 12 Şubat 2008 14:42 • #590301
    şimdi tatildeyim..
    memleketin en güzel yerlerinden birinde (şirin 1 güney kasabası) 1o numara güneş eşilğinde öğleye kadar yatıyorum sonra güneş ve denize karşı balkonda 1o numara 1 kahvaltı yapıyorum ve sonra eski dostları gezmeye çıkıyorum..
    akşamları biraz alkol biraz muhabbet hayat sürüp gidiyo..
    buradaki insanlar (ki yaygın 1 görüşe göre) bütün 1 ömrü pazar günü havasında yaşamayı düstur edinmiş siyaseti sadece seçimden seçime konuşan (güncel manasında) tipler..
    sizin gibi ateşli "piliç"ler yok..
    daha güzelleri var..
    .)

sorarsanız mutluyum en nihayetinde..
    tavsiye ederim..

siteye uğradığımda sizi hala burada aynı konuyu konuşur bulduğuma üzüldüm..
    (bu yalandı..konuşun lan konuşun..belki siz kurtarırsınız memleketi..)

okudum yazılarınızı..
    meğer ne çok siyaset felsefesi uzmanıyla aynı siteyi paylaşırmışım da haberim yokmuş..
    ben hala kare-te'nin savının arkasındayım ama..
    neyse..

(demem o ki: kurtulun lan biraz akdeniz hala güzelken..)
  • beklicem321 • 12 Şubat 2008 14:57 • #590302
    Gelirken istediğim şeyleri unutma :F
  • simulacrum • 12 Şubat 2008 15:21 • #590303
    Ben de tatildeyim. "Lan sıcaktır şimdi oralar, kaçıp da kemiklerimi ısıtayım" diye gittiğim büyükçe bir güney ilimizde ev içinde bereyle dolaşıyor, iyice üşütmesin diye bira yerine sıcak şarap tercih ediyor ve tüm beklentilerimi boşa çıkaran sıkıcı kadınlarla edebiyat tartışıyorum. Elli tane gerilimli öyküsünü okuduktan sonra "oeh, artık senin kölenim" diye teklif sunduğum kızın gece pofuduk ayılarla yatağına giren ve sıcak sütüne pekmez katmadan güne başlamayan bir yaratılışa sahip olduğunu öğrendiğimde hem korku edebiyatına, hem de boyum kadar öyküler yazıp çılgınlar gibi tepişen entelektüel kadın modeline olan inancımı yitirdim. "Lan bari siyaset falan konuşalım, zaten birazdan kalkarım" diye düşünüp "Peki gündem?" diye sorduğumda "Bence herkes kendi kapısının önünü temizlese problem kalmaz" şeklinde bir yanıt aldım ve aklıma siyaseti kapının önünde bırakıp evine giren Garaj ahalisi geldi. İşte o an dünyam aydınlandı, hakikate nail oldum, sırdaki hikmete vakıf oldum. Hafifçe tebessüm ettim, hanfendiye muhabbeti için teşekkür edip nazikçe elini öptüm ve "Adiyos matmazel" gibi salakça bir ünlemle masadan kalkıp kayıplara karıştım.

Bu tecrübeden çıkardığım sonuç siyasetin bireyin topluma olan bir ödevi olarak görülmesi gerektiği yerde bir hobiymiş gibi icra edildiği gerçeğidir. Birazdan palmiye figürlü gömleğimi giyeceğim, ray ban güneş gözlüklerimi takacağım, kırmızı sigara paketim, cep telefonu ve araba anahtarımı sağ elime sıkıştırıp sol elimle sigara yakacağım, yüksek seste can't touch this çalan ilk mekana girip sahneye çıkacağım ve belimden başlatıp kafama kadar yükselttiğim elektrik dalgasıyla tüm meziyetlerimi sergileyeceğim. Adeta bir yılan gibi kıvrılacağım, atmaca gibi salınacağım, kollar hafif açık, çene yukarda, yeri dövercesine zıplayıp "hmms hmms, kahrolsun siyaset, lan gençliğime yazık be, saç kalmadı kafada, felsefeyi de bırakıyorum arkadaş, olay seste dansta ritimdeymiş" diye bağıracağım. Votka enerji içeceklerini lıkır lıkır indirip günün ilk ışıklarına dek "ulan Marks Engels Lenin görsünler buraları, aylığımın yarısını kitaplara yatırdım da ne oldu, verdi mi bana böyle bir sinerji, böyle bir yaşam ateşi, böyle libidinal coşkular" diye içimden geçireceğim.

Demem o ki; kurtulun lan biraz müzik henüz bitmeden.
  • FuL_TeLiKe • 13 Şubat 2008 15:08 • #590306
    son 2 gündür hava kapalı ama yinede soğuk sayılmaz..

söyleseydin "ben güneye indim alooo" diye bende anlardım bu bozuk havaların nedenini..
    ama raat olunuz burada kışın son 1 haftası..
    sonra yaz gelir..
    güneyli olarak bunu bilirim bunu söylerim..

sanada en ukala yanımdan 1 hayat görüşü fışkırtayımda olsun bitsin:

Ey simi!
    unutmayasın ki türk kızları daima 1o üzerinden 9 la başlar..!
    asla ve asla 10 üzerinden 1o alamazlar..
    hele arka sokak entelektüelleri..
    onları hep 8 den başlatırım..
    bünyeme iyi geliyo bu puanlama..
    .)

dn:müzik henüz bitmeden benim içinde oynarsan, şahsına olan sevgim saygım ve nefretim katlanır..
  • Ktulu • 13 Şubat 2008 23:53 • #590307
    Olay çeneye bakmaz, icraate bakar :)
  • simulacrum • 14 Şubat 2008 07:24 • #590308
    "Ktulu
    13 Şubat 2008 Çarşamba / 23:53
    Olay çeneye bakmaz, icraate bakar :)"

Oh, bu söylemen çok fena. Kimin sana icraatını kanıtlayacağına inanıyorsun? "Hmm, madem Ktulu bana inanmıyor, öyleyse ona bir video kaydı göstereyim" mi diyecek herhangi birisi? Ktulu, kendi eğlenceni kendin bulsana.
  • Ktulu • 14 Şubat 2008 13:31 • #590309
    Olsun sen böyle de seksisin.
  • simulacrum • 14 Şubat 2008 17:34 • #590316
    Seksi de laf mı, şahaneyim.