Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda siyaset içeren koloni vs..

• linde_ • 7 Şubat 2008 15:44 • #590243
    Siyaset olmayan yer bulunmaz

Çok iyi idrak ettim asıl sen benim dediğimi idrak edememişsin bende yerinde yapılırsa. Bir sorun olmaz diyorum. Herkes sizinle aynı fikirde olacak diye bir kanun mu var ?
  • CRN_CRN_ME • 7 Şubat 2008 16:18 • #590244
    siyaset olmamalı çünkü herkesin görüşleri farklı büyük sorunlar cıkabilir ve iş garajın kapatılmasına kadar gelebilir.. bir gün garaj bekçisinin gözünden kaçıp yanlıs bir haber ve bir bakmışız garaj kapatılmış

Bu işi en iyisinden en kötüsüne düşünmeliyiz... zaten bu ülkede kim siyaseti dogru yapıyor da biz yapabileceğiz?
  • kare-te • 7 Şubat 2008 18:04 • #590245
    Siyaset olmayan yer bulunmaz

evet var ben faşistim
  • delik beyin • 7 Şubat 2008 19:11 • #590246
    ya hani siyaset olsun olmasın tartışmasını geçtim. bekçi bu tür kolonileri kabul ettiğine göre kendi kafasında bir fikir var. madem bu tür taraflı koloniler garajın içeriğini bozmuyor, benim birkaç ay önce açmak istediğim ve gayet tarafsız olan "demokrasi, laiklik ve özgürlükler" kolonisini niye açmadı acaba? bu koloni daha mı zararlı içeriğe? :)
  • simulacrum • 7 Şubat 2008 21:57 • #590247
    delik beyin:
    benim birkaç ay önce açmak istediğim ve gayet tarafsız olan "demokrasi, laiklik ve özgürlükler" kolonisini niye açmadı acaba?

"Gayet tarafsız" diye bir şey yoktur, mevcut her şey birer taraftır, 'demokrasi taraftarı' olmak gibi.
    Ama bak senin koloninin açılmamasındaki sebep o üç kavramın yer yer çelişebiliyor olmaları olsa gerek .) Neyse ki artık örnek vermiyorum.

Siyaset içerikli kolonileri geçiyorum ve diyorum ki: "ben siyaset içerikli bir üyeyim". Hatta avatarımdaki beyefendinin etrafında konuşlanmış olan kitapların her biri feci derecede yanlı ve beyin yıkayıcı kitaplardır. Ola ki bir tanesinin başlığını görüp de not eden birileri falan çıkar, işte o zaman korkmak gerekebilir. For the sake of our mighty kingdom, burn this heretic revolutionary guy!
  • kare-te • 7 Şubat 2008 21:59 • #590248
    bu saçmalıkların introsuydu heralde
  • Single_FACTOR • 7 Şubat 2008 22:06 • #590249
    en korkunç avatar benimki
  • beklicem321 • 7 Şubat 2008 22:28 • #590250
    Bunda hemfikiriz :)

Ancak dediğim gibi kolonilerde ki siyaset, kurallarda da olduğu gibi yasaktır. Forumlarda ki siyaset içinde aynıları geçerlidir. Nasıl açılmıştır, kim izin vermiştir.. Bunlar tartışılır.. Ama siyaset tartışılmaz.. Garaj'da değil..
  • Agrion • 8 Şubat 2008 02:17 • #590253
    vay be demek siyaset tartışılmaz en azından garajda hımmmm :/ beyinlerimizin örümcek ağı bağlamasına yüz tutmaya başlamış şu günlerde siyasetten öcüymüş gibi korkup orda tartışılmaz burda tartışılmaz diye kaçaduralım.. ilerde bir gün de ben siyasetle ilgilenmiyorum diyip kenara çekiliveririz.. ne demekse sanki bu bir hobi..
    muhalefet duyguları kabarır bazılarında şimdi milletçe severiz bunu.. ama bulunduğumuz sitenin müzik sitesi olduğunu hatırlatıp müziğin doğuşunu ve altında yatan felsefesini anlatıp engin bilgilerinizi(?)tazelemeyim şimdi. sanırım yağ sürdüm hımm neyse.
  • beklicem321 • 8 Şubat 2008 02:22 • #590254
    Siysetten kasıt "başörtüsü, imam hatipler, vs." olursa yasak olur arkadaşım. Ben forumlarda siyaset konuşulmasını (her türlüsünü) kabul etmiyorum. Buyrun kolonilerde size kalmış.. Orda da yasak olmalı ama oraya kolum yetişmiyor neyazıkki..

Ayrıca beyinlerinize örümcek ağı bağlamadan temizlemek gerekirdi. Örümceler sardı o zaman geldi aklınıza siyaset öylemi.. ben böyle siyasetin o zaman...

Biz söz vardı.. Armutla ilgili.. Onu hatırlatırım..