Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

NEDEN YABANCI NICKNAME?

• Holy_Bastard • 6 Temmuz 2005 22:12 • #571694
    Bu kiz sadece kacar boyle!!!

1) NE COCUGUNDAN BAHSEDIYORSUN?
    2)KIM BU COCUK?
    3)BU COCUK BENDE NE GORDU?

1)Iki uyelikli oldugundan bahseden cocuk
    2)Nickini simdi hatirlamiyorum
    3)Kisiliksizlik gormustur

4)ZATEN O CUMLENIN SONRASINDA DEDIGINI ANLAMADIM

Sasmadim kapasiten o kadar...

AYRICA YUZLERCE INSANI KARSIMA ALDIGIMDAN BAHSEDIYORSUN-MERAK EDIYORUM SEN KENDINI HERKES MI ZANNEDIYORSUN?

Bu forumda sana o kadar kisi karsi cikti.Sen onlarin hepsini benmi zannediyorsun?

1)YA SALAKSIN.
    2)ya DA COk SALAKSIN!

Belki oturup dusunurdum bana bunu diyen dogru duzgun bi insan olsaydi.Soyledigin sacma.Su ana kadar savundugun her seye verecek mantikli bi karsilik buldum.Ama sen hep kacak dovustun konuyu baska yerlere cektin.Bi kere bile cevaplayamadin.

Zaten buradaki insanlara bakipta "BUTUN TURKLER OZENTIDIR" deyipte hala bu sitede dolasabilme yuzsuzlugunu gosteren bi varliktan baska bi sey bekleyemem gerci.

Aldin mi cevaplarini anlama kapasitesi yuksek insan?
  • berry88 • 6 Temmuz 2005 22:48 • #571697
    sonu gelmedi sizce???

sen YA:
    bakıpta görmüyosun
    YA DA:
    görüpte görmemezlikten geliyosun
    (ya sana kaç kişi arka çıktı ki burda en fazla 3-5
    ama sen onlara da bir şekilde küçük beyinli falan dedin)
    YA DA:
    küçük beyinli olan sensin
    YA DA:
    çok pollyannacısın herşeyi iyi taraftan alıyosun...
    (holy bastard sana sonuna kadar katılıyorum)
  • Holy_Bastard • 6 Temmuz 2005 22:53 • #571698
    sonu gelmedi sizce???

Sagol Berry...
    Bu YA DA'lar cogaltilabilir..

Aaa dur bi dur...Seni ben saniyo olabilir bu varlik cunku ona karsi duran bi tek ben varim saniyodu...Ona karsi cikan butun uyeler benim yan uyyeliklerim...Hic usenmedim o kadar cevap yazdim o kadar uye adina...Ona o kadar cevap verdim...

Ama "O" cevap vermedi ve hep laf atti...

"Kucuk beyinli..."
    "Ben sadece insanlarla konusurum..."
    "Salak..."

Cogaltilir bunlar...Yuzsuz iste...
  • berry88 • 6 Temmuz 2005 22:59 • #571699
    sonu gelmedi sizce???

ee hayat bu
    her telden çalan var yani:))
  • shadowinthesun • 7 Temmuz 2005 00:01 • #571707
    sonu gelmedi sizce???

ya mümkün mü gelmesi,anlayışlı arkadaş daha cevapları okumadan saçma olduğunu anlayabiliyo,ve anladığını zannettiği herşey için yeni bir mesaj atıyo(anlayışlı arkadaş yazdım ama,hangi anlayışlı arkadaş diye sorcan mı mişel gerçek adlı üye?)neyse ben artık cevap yazmicam siz de boşverin arkadaşlar..NEDEN TARTIŞIRKEN HAKARET ETME GEREĞİ DUYUYOSUN?bu soru daha güzel oldu bak
  • venom • 7 Temmuz 2005 00:31 • #571708
    türk büyüğüm michelle türkçemizi savunuyorsun kendi nicki michelle hadi belki gerçek ismin bu ama kendi info kısmınıda ingilizce yamızmışsın sen demek ki ingilizce biliyon. fransızca ya da almanca türk kökenlimi yoksa sen almanca ve fransızca bilmediğimizimi hatırlatıyon kendin bildiğinimi söylüyon burada koyulan çoğu nick kişilerin dinlediği müzik ile ilgili onuda anlamışsındır dinlenen müzikte türk halk müziği türk sanat müziği dinleyen çok az hadi çoğunluğun nicki fransızca olsaydı ne değişçekti hepimiz kültürüne diline sahip çıkan insanlarmı olcaktık ya da sen kendi koyduğunun nicle sazanlarımı test ediyon eğer sen burda nickleri görerek özenti diyorsan emin ol seninde buraya gelerek üye olduysan bizden farkın yok unutma çoğunluk rock dinliyor rock müzikte türk kültürünün oluşturduğu bir müzik türü değil diye hatırlıyorum
  • FuL_TeLiKe • 7 Temmuz 2005 19:50 • #571735
    çok güzel kavga etmişiniz...
  • CloSeD_ • 8 Temmuz 2005 00:46 • #571745
    arkadaşlar konu harbiden başka tarafa gitti bari bende aşk hakkında konuşıyım burda birbinizi aşalamaktan birbirinize salak demekten ne anladınız onu cözemdim burda şahışlara bi lafım yokktur umarım kavga konusunu yapmazsınız belki dikkatinizi cekmiştir sürekli kavga konusu yapmayın diyorum cünkü en ufak iyi niyetli bi yazı bile kavga konusunu oluyo artık su gereksiz kavgaya bi son verin herkez istediğini yapsın lafımız yok ama dilimizi unutmayalım bari böyle bi amaça hizmet etmiş olsun bu topic gerçek ten güzel bir başlık bence de irdelenmesi gereken bir konu ama zevkle topiği açıyosunuz içinde topicteki konu hariç her şey var kavga var seviyesizlik var yeter artık sizden tek istediğim garaj ailesi olarak konuşmak istiyorum seviyeli bi şekilde konuları konuşalım bakın benim burdan seviyeli bir insan olduğum çıkmasın yeri geldimi bende gerektiği kadar hatta nick donduracak şekilde konuşurum ama gerek yok. Konuşarak niye anlaşamıyorsunuz onu kestiremiyorum yani artık özel kavgalarınız varsa galatasaray lisesinin önünde buluşup cözün bu bir öneri:D)))

Tekrar diyorum sakın bana laf söylemeye calışmayın sadece insanlık için uyarıyorum ayrıca benle bi derdi olan varsa msn den veya yüzyüze konuşursa sevinirim burdan kimseye salak diyerek ne kendimizi küçültelim ne de başkalarının kalbini kıralım tekrar belirtiyorum burda yazdıklarım sahıs lara değil gerçekten genele yazılmıştır...
    SAYGILAR
    (jackal_musty )BU SAYGILAR cümlesini sona koymayı senden afırtım umarım kızmazsın kardeşim :))))))))))))
  • shadowinthesun • 8 Temmuz 2005 00:55 • #571747
    çok güzel konulara değinmişsin ama herkes artık bu topiğin düşmesini istiyo,başka bi topic -başka bi deyişle başka bir başlık- açılsa daha iyi olmaz mı?
  • cc_baran • 8 Temmuz 2005 00:55 • #571748
    peki sussan ??